Slavnostní ukončení studia maturitního ročníku 2009/2010

07.06.2010 14:12

Občanské sdružení Přátelé MGO – unie rodičů, pedagogů, žáků a příznivců i v letošním školním roce připravilo slavnostní ceremoniál ukončení studia maturitního ročníku 2009/2010.

Sál Vesmír VŠB – TU 0strava byl zaplněn nejen samotnými absolventy, jejich učiteli, řadou spolužáků, ale především mnoha rodiči a prarodiči. Ti všichni společně sledovali vystoupení školního pěveckého sboru pod vedením Mgr. Švrčkové a velký ohlas mělo i čtení ukázek ze slohových maturitních prací letošních absolventů. Projev paní ředitelky Mgr. Aleny Bačové byl směřován nejen k samotným bývalým studentům, ale i k jejich rodičům, kteří jsou svým dospívajícím dětem stále tou zásadní životní oporou.

Každý absolvent obdržel pamětní stříbrný odznak, ti mimořádně ocenění dokonce zlatý, certifikát členství v Klubu absolventů MGO a logem školy vyzdobené složky na maturitní vysvědčení.

V krátkém projevu se absolventi rozloučili se svým gymnáziem a celé slavnostní dopoledne bylo zakončeno velmi zdařilým hudebním číslem, které si připravili žáci několika ročníků pod vedením Mgr. Šňupárkové.

Garantem akce za Přátele MGO byl Mgr. Ladislav Vasevič. Fotografie ze slavnostní události pořídil Ing. Adam Dragon.

—————

Zpět


Přátelé MGO - unie rodičů, pedagogů, žáků a příznivců MGO
Sídlo:
Matiční gymnázium Ostrava, Dr. Šmerala 25, 728 04 Ostrava, Česká republika
IČO: 22730478
e-mail: unie@mgo.cz